מה הדרכים להרוויח כסף עם מטבעות קריפטו בשנת 2022

מה העניינים?

שוק מטבעות הקריפטו הוא כלי השקעה רווחי ביותר ובעל סיכון גבוה. כשנכנסים אליו, חשוב למתחילים להקפיד על הכלל החשוב ביותר, שהוא שצריך להיכנס אליו רק עם כסף, וכסף שאם תאבד אותו לא תאבד תתחתונים.

מסחר במטבעות קריפטוגרפיים

כיום, רבים מתעניינים במסחר או בהשקעות בקריפטו. מסחר מתבצע בשווקים שונים, זוהי דרך אוניברסלית להרוויח כסף. השורה התחתונה, כרגיל, פשוטה – תקנה בזול, מכור ביקר. ואתה מרוויח את ההפרש בשווי המטבעות.

קל מאוד להרוויח כסף על מטבעות קריפטוגרפיים בעזרת מסחר. בשביל זה אתה צריך:

– לקנות מטבעות דיגיטליים בתחילת דרכם;

– למכור את המטבע כשהוא בשיא;

– לחכות לנפילה ולקנות שוב בזול:) 

כמובן שלשם כך צריך ללמוד לפחות בצורה בסיסית על המודל העסקי של כל מטבע, ולאחר מכן ניתן לחזור על אותה תבנית שוב ושוב מספר בלתי מוגבל של פעמים. באסטרטגיה הנכונה ניתן להגדיל את כמות החיסכון עד 20-30%. קורה שמטבעות קריפטוגרפיים מראים גם קפיצות מחירים של 100-200% תוך מספר ימים. ואפשר להכפיל ואף לשלש את ההון בחודש.

מומחים מייעצים לעסוק במסחר רק לאחר הבנה מעמיקה של הסיכונים והמאפיינים של שוק מטבעות הקריפטו. מסחר הוא לא באמת הכנסה פסיבית. כדי להרוויח כסף, צריך להקדיש את כמות הזמן המקסימלית לתהליך הזה, וללמוד לנתח פוטנציאל ולבנות אצל עצמך את הכישורים הדרושים.

להצטרפות לבורסה הגדולה בעולם וקבלת בונוס הצטרפות Binance.com

להצטרפות לעוד בורסה מומלצת ולקבלת 25$ מתנה תירשם ל Crypto.com

כריה

התחום שאנשים פחות מבינים זה שאפשר גם להרוויח ביטקוין על ידי ייצור שלו, בשביל זה צריך להבין איך ביטקוין נוצר.  ביטקוין נוצר מכוח מחשוב על ידי כוח של מעבד אפשר לייצר ביטקוין,  כן גם מהפלאפון אפשר לייצר ביטקוין אבל בגלל שהמעבד שלו מאוד חלש זה לא באמת יהיה רווחי וזה עלול לפגוע בפלאפון.  אז בעצם ככול שאני משתמש במעבד יותר חזק אני יכול לייצר יותר ביטקוין.  יש מעבדים מאוד חזקים שנוצרו בדיוק בשביל זה ומיועדים לייצור ביטקוין בכרייה. מה שצריך לקחת בחשבון שאם אני אקנה מעבד ואפעיל אותו בבית כדי לייצר ביטקוין, בגלל שהחשמל יקר בארץ זה לא יהיה באמת ריווחי.

 כאן נכנסות לתמונה חברות הכרייה אלו חברות שכל מה שהן עושות הן מייצרות ביטקוין. יש להם מחסנים גדולים מלאים במעבדים ואפשר להשכיר מהם או לקנות מכשיר שיתופעל אצלם.

אני למשל עובד עם חברה שנמצאת בארמניה ושוכר מהם מכשירים, אחרי שקניתי חוזה השכרה כל הביטקוין שהמעבד מייצר נכנס אליי ישירות לארנק.  מצד שני אחוזי הרווח שלי היו מאוד גבוהים שם כי החברה הזאת קונה את החשמל בזול מאוד מה שמשאיר אחוזי רווח משמעותיים. זו הדרך המומלצת ביותר לדעתי כדי להרוויח ביטקוין בכמות משמעותית. 

Ecos.em

הפקדה בבורסת קריפטו

זה מאוד דומה לחשבון פיקדון בבנק, רק שהריבית הרבה יותר גבוהה (עד 3% לחודש). מעבירים את המטבע הקריפטו לחשבון מיוחד בבורסה. הבורסה נותנת אותו למי שרוצה להגדיל את ההון שלו למסחר בריבית וחולקת איתך חלק מהרווחים. ממש כמו בבנק.

שיטה זו מאפשרת לקבל הכנסה פסיבית הרבה יותר גבוהה מהפיקדון הבנקאי רק כמובן בסיכון יותר גבוה.

Airdrop

Airdrop היא שיטת קבלת מטבעות בחינם מפרוייקטים חדשים. לפעמים פרויקטים לא מעמידים מטבעות למכירה מוקדמת אלא נותנים אותם בחינם. בתמורה לכך, בדרך כלל, נדרשת פעולה כלשהי שיכולה להפוך את הפרויקט לפופולארי יותר, למשל, פוסט ברשתות חברתיות, או משהו שיפרסם וירחיב את הפרויקט. ככה כולם מרוויחים היזמים מחדירים את המטבע שלהם לשוק ומצד שני הוא נהיה יותר פופולרי בגלל הפרסום.

ארביטראז בקריפטו

יש בשוק בורסות קריפטו רבות, וההבדל בשערי החליפין ביניהן יכול להיות משמעותי למדי. זה בולט במיוחד כאשר מתחילות קפיצות חדות בתעריפים. ברגעים כאלה אפשר לקנות בבורסה אחת, ואז להעביר לבורסה אחרת ולמכור שם.

היתרון העיקרי של הדרך הזו הוא שניתן להשיג רווח טוב בתקופה קצרה. אבל בשביל זה חייב להיות סכום מספיק להשקעה ותוכנית להעברת כספים מבורסה אחת לאחרת בדרך אפקטיבית.

היתרון בשיטה זו הוא אלגוריתם פשוט  יחסית וסיכונים בינוניים, והחיסרון הוא שהבורסות משנות כל הזמן ריביות ותוכניות תשומה-תפוקה. לאחרונה, העברות בין בורסות עלולות להיתקע במשך שעות, ולפעמים במשך ימים. מה שמגדיל באופן דרמטי את הסבירות להפסדים. לכן צריך לדאוג לדרך אפקטיבית להעברה מהירה. 

להצטרפות לבורסה הגדולה בעולם וקבלת בונוס הצטרפות Binance.com

להצטרפות לעוד בורסה מומלצת ולקבלת 25$ מתנה תירשם ל Crypto.com

 

כריית ענן

כריית ענן היא תהליך של כריית מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות מרכזי נתונים מרוחקים. סוג זה של כרייה מאפשר למשתמשים לכרות מטבעות קריפטוגרפיים מבלי להגדיר ולנהל את החומרה שלהם. כריית ענן מספקת דרך לאנשים להשתתף בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים מבלי צורך להשקיע השקעה גדולה בחומרה ומעבדים או להתמודד עם עלויות התחזוקה והחשמל הנלוות.

ישנם כמה סוגים שונים של שירותי כריית ענן זמינים. הסוג הנפוץ ביותר הוא המקום שבו אתה שוכר כוח "hashing" מחברה שמחזיקה ומפעילה כורים בשמך. לחברות האלו לרוב יהיו בריכות כרייה משלהן, כך שתצטרפו עם לקוחות אחרים של השירות לכרות איזה מטבע שיבחרו. לאחר מכן הם ישלמו לך על סמך חלקך בכוח המעבד שתרמת למאגר.

סוג אחר של כריית ענן הוא המקום שבו אתה רוכש חוזה כדי לקבל כמות מסוימת של כוח כרייה לפרק זמן מוגדר. שירות מסוג זה מאפשר לך לכרות כל מטבע, ובדרך כלל אתה מקבל תשלומים מדי יום או על בסיס שבועי. חברות מסוימות מציעות גם חוזים לכל החיים, אך אלה נוטים להיות יקרים יותר.

כריית ענן יכולה להיות דרך מצוינת להתחיל בשוק מטבעות הקריפטו מבלי שתצטרך להשקיע השקעה גדולה בחומרה או להתמודד עם עלויות התחזוקה והחשמל הנלוות. עם זאת, חשוב לחקור כל חברה שבה אתה שוקל להשתמש כדי לוודא שהיא נחשבת ובעלת רקורד טוב של תשלום ללקוחותיה. יש מלא רמאים בתחום הזה.

 

לקבל רווחים כפרילנס בביטקוין

נראה שהדרך הזו להרוויח ביטקוין היא ההגיונית ביותר. זה מתאים לקופירייטרים, מפתחי IT, משווקים ואנשי מקצוע אחרים שיכולים לעבוד מרחוק.

ישנן חילופי פרילנסרים רבים למטרה הזו. בפלטפורמות עצמאיות, אתה יכול למכור את השירותים שלך או למצוא עבודה עם תשלום במטבע קריפטוגרפי. לרוב מבוצעות כאן הזמנות חד פעמיות. אתה יכול גם להרוויח כסף על ידי קריאה וצפייה בתכנים של אחרים, ובעזרת ארנקים מסוימים, אתה יכול לקבל תשלום מאתרים כמו Upwork ואחרים.

קאשבק בביטקוין

זוהי דרך חדשה יחסית להרוויח ביטקוין באינטרנט. הפלטפורמות מחזירות חלק מסכום הרכישה בצורת ביטקוין. לשם כך, עליך להוריד את האפליקציה או להתקין את התוסף בדפדפן. עם זאת, שיטה זו אינה זמינה בכל המדינות והחנויות.

אפליקציות הקאשבק המפורסמות ביותר הן Lolli, Pei ו-CoinCorner. לולי תומך ביותר מ-500 מותגים כולל Udemy, GAP, CheapOair, PureVPN ו-BestBuy. כדי להשתמש ב-Lolli, צריך להוריד תוסף לדפדפן. Pei עובד דרך אפליקציית אנדרואיד או iOS. CoinCorner תומך במותגים כמו Booking.com, O2, Europecar ו-Vodafone. 

הלוואות במטבעות קריפטו

שיטה זו מתאימה למי שכבר יש לו מטבעות ורצון להשקיע. לרוב אלו סטארטאפים והמלווים והלווים מוצאים זה את זה בפלטפורמות ייעודיות. בדרך כלל, התעריפים עבור הלוואות קריפטו גבוהים.

כדי להגיש בקשה להלוואה יש להירשם בבורסות מיוחדות, למשל BTCPOP, Bitbond וכדומה. בהרשמה הם לוקחים פרטי דרכון, כתובת, רמת הכנסה, קישורים לרשתות חברתיות וכו'. לאחר מכן עובדי הבורסה בודקים את המידע ומאמתים אותו.

אם הלווה עבר את הבדיקה, אז הוא יכול להגיש בקשה להלוואה. צריך לצרף לזה תוכנית עסקית. המשקיעים יבדקו את זה ויתנו למבקש דירוג. לאחר מכן, הלווה יקבל הצעות עם התנאים בהם הוא יכול לקחת הלוואה.

אם ההלוואה מוחזרת בזמן, אז המשלם עולה בדירוג ובפעם הבאה יכול לסמוך על סכום הלוואה גדול יותר. כאשר אינו משלם את החוב, הוא מקבל תחילה שני מכתבים בדואר עם תזכורת לתשלום. אם זה עדיין לא שם, הפלטפורמה חושפת את הנתונים האישיים למלווה שאיתם הוא יכול לפנות לבית המשפט. אבל כדאי להבין שיהיה קשה לתבוע במקרה זה במדינות רבות מכיוון שלמטבע הקריפטו אין מעמד חוקי שם. בנוסף, הלווה עשוי להיות ממדינה אחרת. דרך זו להרוויח ביטקוין היא די מסוכנת כשמדובר בהלוואות לא מובטחות.

פרסומים על ביטקוין

אתה יכול להרוויח גם על ידי פרסום בפלטפורמות שונות, כגון Steemit.com, Medium ועוד. ניתן לעשות את זה בכמה דרכים:

– כתיבת מאמרים על בלוקצ'יין, מטבעות קריפטו ונושאים קשורים אחרים;

– תגובות על מאמרים של כותבים אחרים;

 – הצבעה בקהילות.

פרויקטים של הייפ

פרויקטי הייפ הם פרויקטי השקעה בסיכון גבוה מאוד המציעים בדרך כלל  תשואות מופרזות, אבל למעשה, הפרויקטים האלה עובדים על עיקרון של פירמידה, כלומר, משתתפים ותיקים מרוויחים על משתמשים חדשים. הדרך להרוויח כסף היא רק להעריך את הפוטנציאל של זמן העבודה של הפרויקט ולצאת מוקדם ככל האפשר, עדיף ממש בהתחלה, על מנת להספיק להרוויח כסף לפני סגירת הפרויקט. התשואה כאן יכולה להיות עד 100% לחודש.  אני בעצמי הרווחתי מכך כמה פעמים אבל צריך לדעת איך לעשות את זה:)

ברזי ביטקוין

ברזי ביטקוין הם פלטפורמות אונליין שמרוויחות כסף מפרסום בתשלום לפי קליק. הם משלמים למשתמשים בסאטושי כדי לצפות במודעות, לבצע משימות פשוטות או להזין קודי אימות. ברזי ביטקוין נחשבים לדרך קלה להרוויח ביטקוין באינטרנט. הסכומים שם מאוד קטנים, אבל דרך זה אפשר להתחיל להכיר את העולם הזה ולהשיג את המטבעות הראשונים שלך,  דרך זה לצלול לתוך המערכת של מטבעות הקריפטו ולהבין אותה יותר לעומק.

הנה רשימה של כמה ברזים שאני גם השתמשתי בהם. כמובן, רווחים מהסוג זה לא יהפכו אותך למיליונר של ביטקוין.

Bitcoinker. כדי להרוויח כסף, אתה צריך לצפות במודעות ולהזין קודי אימות. כדי להירשם, עליך לציין את הכתובת של ארנק הביטקוין. אתה יכול למשוך כסף פעם בחודש אם יש בחשבון שלך לפחות 20,000 סאטושי. האתר אומר שאתה יכול להרוויח 100,000 סאטושי כל חמש דקות. אתה יכול לבצע 120 משימות ביום. החיסרון, שאין שירות תמיכה באתר.

FreeBitcoin. יש יותר מ-490 אלף משתמשים בפלטפורמה. כל שעה כמה אנשים יכולים לזכות בערך ב-$300 בביטקוין. סף המשיכה הוא $1, ואפשר למשוך כסף מתי שרוצים. האתר פועל על פי עקרונות השיווק הרשתי. אם אתה שולח משתמשים לאתר, אז הפלטפורמה משלמת לך 50% ממה שהם מרוויחים.

Cointiply. באתר צריך לצפות בסרטונים, לשחק משחקים, להתקין אפליקציות, לבקר באתרים וכדומה. על ידי השלמת משימות, המשתמשים מקבלים נקודות. כמעט 1.8 מיליון אנשים רשומים באתר. אם אתה לא מושך כסף מהחשבון שלך בפלטפורמה, אז הברז משלם לך עמלה: 5% עבור 350,000 סאטושי. אתה יכול למשוך סכום החל מ-100,000 סאטושי. 

 

נריה צייטקין

אהלן אני נריה מומחה לפתרונות דיגיטל קיצורי דרך ואוטומציות לעסקים, ומלווה יזמי דיגיטל בתחילת דרכם.

התחלתי עם העסק כ"נר אונליין", הקמתי מיזמים בתחום הצ'אטבוטים והתוכנה.
המטרה שלי היא לשתף כמה שיותר ידע שיעזור גם לאחרים להיכנס לתחום בצורה קלילה ומהנה:)

מוזמנים לעקוב אחרי ולקבל עוד תוכן מעולה

אחסון אתרים הטוב בעולם

The Ultimate Managed Hosting Platform